علم اعداد
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 25 بهمن‌ماه سال 1384
کتاب حروفیه در اینترنت

از سوی مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب کتابهای حوزه ادیان و مذاهب در اینترنت قرار گرفت

از سوی مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب بیش از سی کتاب در حوزه ادیان، تاریخ و فلسفه از طریق اینترنت قابل دریافت است.

به گزارش خبرنگار گروه دین و اندیشه "مهر" ، مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب آثار منتشر شده توسط انتشارات مرکز را به صورت فایل در اینترنت جهت مطالعه علاقمندان قرار داه است.

این آثار عبارتند از: مکتب‏های فلسفی هند، تاریخ مذاهب، عارفان مسیحی، چنین گوید او ، عدالت کیفری در آیین یهود، فلسفه یهود در قرون وسطا، ادیان و فلسفه آفریقایی، آفرینش در اساطیر آمریکا، مسیحیت صهیونیست و بنیاد گرایی آمریکا، جنبش نقطویه، ریشه های مسیحیت در اسناد بحرالمیت، بی دلی در ذن، سیری در تلمود، گرایش ها و مذاهب اسلامی،  مقدمه ای بر تفکر نهضت اصلاح دینی، به سوی الهیات ناظر به همه ادیان، انتظار مسیحا در آیین یهود،  کلام مسیحی.  

مطالب فصلنامه تخصصی هفت آسمان نیز که تا کنون 25 شماره آن منتشر شده است  در پایگاه اینترنتی مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب قابل دریافت و مطالعه است .

مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب در سال 1375به همت جمعی از دانشوران حوزه علمیه قم بنیاد نهاده شده است.

هدف از برپایی این مرکز انجام پژوهش‌های بنیادین و مطالعات تطبیقی درباره ادیان و مذاهب، فراهم آوردن زمینه آشنایی اصولی حوزویان و اصحاب فرهنگ و دانش با دین و معنویت دیگر مردمان، برقراری رابطه عالمانه و فضای گفتگوی خردورزانه میان این حوزه و دیگر حوزه‌های دین و دانش ومعنویت در جهان است.

علاقمندان از طریق آدرس اینترنتی  http://www.religions.ir  می توانند به منابع موجود در آن ، دسترسی داشته باشند . 

تاریخ انتشار، تهران: ۱۰:۵۸  ,  ۱۳۸۴/۰۳/۲۷

 

 

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 113413


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها